Peru

Peru

Když se řekne Peru, zajisté si vybavíte Machu Picchu a světoznámý Inca trek. V Peru však najdete také mnoho historických a přírodních úkazů, jako je jezero Titicaca, Nazca Lines nebo Colca kaňon. Najdete zde vše co od Latinské Ameriky čekáte a Peru by nemělo chybět na Vašem seznamu. Působivá kultura, Incké památky, nádherné hory nebo i Amazonka jsou ta největší, ale ne jediná, lákadla.

Bolívie

Bolívie

Méně populární soused Peru, ale věřte že zde uvidíte a zažijete původní Latinskou Ameriku. Země je chudá, ale o to více se zde potkáte s tradiční kulturou, budete se cítit jako zpátky v čase. A co se přírody týká patří Bolívie určitě k tomu nejlepšímu v Americe. Od vyprahlých a kouzelných pouští se můžete dostat až do Amazonie s bujnou zelenou vegetací a i hlavní město La Paz je zážitkem.

Ekvádor A Galapágy

Ekvádor A Galapágy

Ekvádor leží na rovníku a disponuje tak atraktivní přírodou, vyhlášené jsou místní vulkány, kultura a najdete zde také množství památek. Tím nej je však jednoznačně souostroví Galapág, kde naleznete jedno z nejlepších zvířecích safari na světě. Jedinečné zážitky a interakce se zvířaty doslova na dosah ruky. Nabízíme plavby mezi ostrovy nebo i programy z hotelu.

Brazílie

Brazílie

Země, kde lidé vědí jak si užít život. I tak můžete znát Brazílii proslulou krásnými plážemi, sambou, ale i přírodními krásami. Navštivte s námi divokou Amazonii nebo Pantanal a jejich bujnou vegetaci a všechny možné zvířecí druhy, po cestě určitě nevynechejte dechberoucí vodopády Iguazu a kromě mnoha dalšího nesmí chybět ani Rio de Janeiro s krásnými výhledy a vyhlášenou pláží Copacabana.

Argentina

Argentina

Světoznámé Buenos Aires , působivé tango, nejlepší steaky, úchvatné vodopády Iguazu, vyprahlé kaňony na severu země, vinice u krásných jezer, zní to jako bohatá nabídka? A to jsme ještě zapoměli na vyhlášenou oblast Patagonie, kde se nabízí úchvatné treky v horách a krásné ledovce v čele s nepřekonatelným Perito Moreno. Argentina není ledová, je plná vášně, vyzkoušejte ji také.

Chile

Chile

Chile je země s obrovskou přírodní diverzitou. Na severu země najdete neuvěřitelné pouště, barevná jezera a solné pláně. Uprostřed Chile zase navštívíte úrodné vinice nebo pláže a na jejím jihu nádherné hory, ledovce a jezera ve vyhlášené a rozlehlé oblasti Patagonie. K tomu si připočítejte přátelské a pohostinné domorodce s pestrou kulturou. A nakonec nesmíme zapomenout na jeden z klenotů a cestovatelskou perličku, unikátní Velikonoční ostrov.

Antarktida

Antarktida

Poslední neobydlený kontinent světa! Samá příroda, nekonečné ticho a neuvěřitelné zvířecí safari. Jednoznačně životní zážitek, Antarktida a Shetlandské ostrovy jsou pro cestovatele třešničkou na dortu. Na Antarktidu se dostanete z Čile nebo Argentiny a vše Vám nachystáme na míru. V naší nabídce naleznete různě dlouhé plavby, letecké zájezdy pro větší komfort a ktomu i naši osobní zkušenost s touto destinací.

Karibik

Karibik

Destinace jako Mexiko, Kostarika, Panama, Belize nebo Guatemala Vás okouzlí výbornou kuchyní, přírodními krásami a historickými památkami. Nejžádanější jsou Kostarika díky svým bělostným plážím, vulkánům a tropickým pralesům plných zvířat a také Mexiko, které nabízí jak výhlášené pláže, přírodu tak také působivé Mayské památky. Nechte se zlákat na nezapomenutelnou dovolenou!

Kostarika a Panama

Kostarika a Panama

Přejete si kombinovat více zemí najednou? Pak je tato sekce pro Vás. Samozřejmě vytvoříme jakoukoliv dovolenou na míru, zde však najdete osvědčené a nádherné programy napříč celou Jižní Amerikou. Ať už hledáte poznání kultury, přírody, památek nebo dobrodružtví nebo prostě od každého kousek, tak jste tady správně.

Severní Amerika

Severní Amerika

Severní Ameriku umíme komplet, vybrat si můžete divokou Kanadu, vyhřátou Havaj nebo rozsáhlé a pestré USA včetně Aljašky. Doporučíme Vám ta nejlepší místa a zážitky, dechberoucí kaňony i malebné přírodní scenérie, jedinečné národní parky jako Monument Valley, Zion, Death Valley, Sequoia a Yosemite, jejichž návštěva je snem nejednoho vášnivého cestovatele. Vše Vám připravíme na míru, zažijte svobodné cestování.

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenosti z destinací
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Jižní Ameriku a Antarktidu
12 let na trhu
Malé skupiny (max 12 osob)
Z našeho video archivu - povídání

Galapágy a Karel Topič

vip
NAŠE NABÍDKA Z CELÉHO SVĚTA

VIP/EXKLUZIV DOVOLENÁ

Všechny VIP zájezdy

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×