O nás

Viva Travel

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Jižní Ameriku a Antarktidu
12 let na trhu

viva travel

CK Viva Travel (dovolená-na-přání s.r.o.) je specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil  vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii a zkušenostmi z několikaměsíční cesty po Jižní Americe.

Jižní Ameriku máme důkladně procestovanou a tak v naší nabídce najdete téměř všechny země Latinské Ameriky a nově také Severní Ameriku. Pro celý kontinent nabízíme jak skupinové zájezdy s českým průvodcem tak cesty na míru s anglickým průvodcem  (Jižní Amerika) a cesty individuální (Severní Amerika). Vše vychází z našich osobních zkušeností, záměru Vám ukázat to nejlepší z dané země a přenést na Vás kousek energie a atmosféry kterou Amerika skýtá. V naší nabídce najdete také specializovanou sekci na zájezdy a expedice na Antarktidu, taktéž ověřenou osobními zkušenostmi. V naší nabídce dále najdete specializovanou sekci/web na Austrálii a Nový Zéland, kde nabízíme nejširší služby na českém trhu. Dalším kontinentem v naší nabídce je také Asie, u všech jmenovaných kontinentů nabízíme jak zájezdy v malých skupinkách s českým průvodcem tak dovolené šité na míru jednotlivcům, ať už individuální nebo s anglickým průvodcem. Novinkou jsou naše Cesty kolem světa, s průvodcem nebo individuálně, které se těší čím dál větší oblibě.  Obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním nebo destinací a my Vám rádi pomůžeme zařídit tu nejlepší dovolenou Vašeho života!

Ing. Karel Topič, majitel CK

NÁŠ TÝM

Ing. Karel Topič, majitel CK

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Jižní Ameriku, Austrálii a Nový Zéland. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem.

Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela, syn Eliáš a dcera Keira.

Mgr. Lubomír Vacek, Produktový manažer CK, průvodce

Luboš strávil v cestovním ruchu a službách většinu profesního života – více než dekádu v letectví a v posledních devíti letech jako specializovaný průvodce a programový manažer cestovních kanceláří. Ačkoliv procestoval docela velký kus světa, už dávno zjistil, že jeho srdce patří Asii, kde má pocit, že je jeho druhý domov. Místo, kam se může vždy vracet a kde mu nic nechybí – a platí to prakticky beze zbytku pro tento fascinující kontinent. V současnosti se coby produktový manažer snaží přebudovat asijskou a africkou část zájezdů VIVA Travel. Mimo práci ho baví cestování, jazyky a východní filozofie.

Jaké relevantní jazyky ovládáte?

Helena Křivohlávková

Pochází z rodiny, kde se z různých důvodů necestovalo, ale ona si od malička si ráda listovala v atlasu a čekala na chvíli, až bude moct vycestovat do zahraničí a vidět všechna ta místa z obrázků naživo. A jakmile to během studia na vysoké škole začalo být možné, pořádně se do toho obula. Letní pracovní pobyt ve Velké Británii, dva semestry trvající studijní pobyt v Itálii a více než roční kulturně-poznávací pobyt v USA.  S batohem na zádech procestovala z exotických destinací Bali a přilehlé ostrovy, Seychely. Za svůj prozatím největší cestovatelský počin považuje měsíc strávený poznáváním Číny spojený s výletem do Tibetu – k Mount Everest base campu.

Protože v cestování vidí obrovské množství přínosů, cítí potřebu svoje nadšení pro věc šířit dál a pomáhat lidem objevovat svět.

Zdenka Lazecká

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.

Nová kancelář

Naši novou kancelář najdete na adrese:
Impact HUB Zlín, Tř. T. Bati 829, 760 01 Zlín

Naše specialita

DOVOLENÁ na míru

více o dovolené na míru

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog

Naši spokojení zákazníci

PŘIDAT HODNOCENÍ

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×