reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

VIDEO RECENZE Zájezd Antarktida 2023
VIDEO RECENZE Antarktida s ČP 2023
Karibik
VIDEO RECENZE Kostarika - Daniela M.
Peru
VIDEO RECENZE Machu Picchu s Karlem Topičem
Antarktida
VIDEO RECENZE Na Antarktidě s Karlem Topičem
Ekvádor A Galapágy
VIDEO RECENZE Galapágy podle Karla Topiče

Naši spokojení zákazníci

Antarktida s ČP 2023 – Aleš P.

Zájezd Antarktida s českým průvodcem 2023 - hodnocení klientem přímo ze zájezdu.

Antarktida s ČP 2023

Zájezd Antarktida s českým průvodcem 2023 - hodnocení klientkami přímo ze zájezdu.

Zájezd Antarktida 2023

Zájezd Antarktida s českým průvodcem 2023 - hodnocení klientem přímo ze zájezdu.

Kostarika – Daniela M. - Karibik

Hodnocení klientky přímo ze zájezdu v Kostarice.

Kostarika s čp – Irena M. - Kostarika a Panama

Hodnocení klientky ze zájezdu s průvodcem v Kostarice, 2021.

Kostarika s čp – Richard H. - Karibik

Hodnocení klienta ze zájezdu s českým průvodcem v Kostarice v březnu 2021.

Známé osobnosti

Galapágy byly úžasné, velká spokojenost s dovolenou, takže jestliže opět pojedem do dálek, tak s Vámi.

Aleš Háma

František Stehno - Argentina/Kostarika a Panama

Byl jsem s Vámi na Antarktidě, na cestě kolem světa, v jižní Americe a vždy vše super. Zase pocestujeme jedině s Vámi!

František Stehno

Doporučujeme! - Peru/Ekvádor A Galapágy

Konečně se dostáváme k tomu Vám napsat, jelikož jsme měli jsme trošku napilno po návratu z dovolené 🙂 Dovolená byla nádherná a proběhla absolutně bez potíží, organizace byla prostě skvělá.

Velice Vám tímto děkujeme za vydatnou pomoc , pomoc při které byl každý den plný nevšedních zážitků, na které nejde zapomenout. Věříme, že pokud bysme v budoucnu plánovali něco podobného, můžeme se na Vás opět obrátit. Mějte se hezky, přejeme Vám mnoho spokojených klientů.

Petr a Jana K.

Petr a Veronika M. - Brazílie/Argentina

Posíláme pár slov po návratu z naší dovolené v Brazílii a Argentině. I přes to, že jsme měli na tyto dvě krajiny jen 18 dnů, si odnášíme nezapomenutelné zážitky. Jak Brazílie tak Argentina uspokojily naše očekávání a místa jako Rio, Iguazu nebo Calafate jsou opravdu úžasné. Celou dovolenou jsme si užili a to i díky Vaší organizaci a perfektnímu zajištění. Vše fungovalo spolehlivě, což je v těchto krajinách také překvapení. Děkujeme také za pomoc s výběrem míst a celého itineráře. Ještě jednou děkujeme za skvělou dovolenou a perfektní přístup z Vaší strany.

Petr a Veronika M.

Pochvala CK - Antarktida

K naší dovolené na Antarktidě, musím říct, že to bylo úžasné. Nikdy bych nevěřil, jak zajímavá může být dovolená v takové zdánlivé pustině. I výběr lodi byl výborný, protože díky menšímu počtu pasažérů(70) byla atmosféra více rodinná. I odborná posádka byla vynikající.

Chci Vám poděkovat za bezchybnou organizaci a poskytnutí veškerých dostupných informací. Pod dojmem z této dovolené to bude ještě chvíli trvat, než zážitky vstřebáme. Budeme-li v budoucnu chtít podniknout zase nějakou exotickou výpravu, určitě se ozveme. Děkujeme.

Martin a Katřina J.

Krásné - Peru

Peru bylo nádherné, jeho lidi, krajina, kultura – a navíc to vše bylo umocněno našim přátelstvím, kamarádstvím, kdy z Ruzyně jsme odjeli jako klienti cestovky a zpět se vrátili jako velká rodina. Díky vám všem za to, že jsem tam mohl být s vámi a prožít neopakovatelných 19 dnů KRÁSY.

Honza Koláčný

Dovolenka bola skvelá - Argentina/Chile

Dovolenka bola skvela, vsetko prebehlo podla planu. Argentina aj Chile predcili nase ocakavania, k dokonalosti chybalo asi len krajsie pocasie v Torres del Paine – ale aj to aprilove pocasie malo svoje caro 🙂 Takisto aj vsetky miestne kontakty a sprievodcovia boli velmi mili a prijemni ludia.

Dakujeme velmi pekne – ak sa niekedy v buducnosti budeme chciet pozriet do Australie alebo na Novy Zeland, urcite sa na Vas obratime & odporucime aj znamym.

Martin H., Slovensko

Luděk a Marta V. - Peru

Velmi Vám děkuji za pomoc při zajišťování pro nás značně nestandardní dovolené. Byli jsme nad míru spokojeni, jak s programem, tak se zajištěnými službami. V tomto směru jsem byl příjemně překvapen s přesností a celkovým servisem z peruánské strany. Salkanteyi trek je úžasný, za tři dny, po odchodu z Molepaty byla pouze jedna usedlost, kterou jsme navštívili. Tak, jak průvodce uvádí, je to trek skutečně mimo civilizaci v divoké přírodě. Trek je však pečlivě zajištěn. Andean explorer je kapitola sama pro sebe, velká změna po Salkantayi. Navštívili jsme i Uros Islands a Tequille. Po zkušenosti mohu tuto destinaci jen doporučit, podobně jako Vaše služby. Přeji hezký den a doufám, že Vaše služby budeme moci do budoucna opět využít.

Luděk a Marta V.

Spokojenost - Kostarika a Panama

Předně bych chtěl poděkovat za výbornou organizaci našeho zájezdu, téměř vše proběhlo úžasně a celkově to byla nádherná dovolená plná skvělých zážitků. Co musím neskutečně pochválit, tak vaši organizaci transferů, resp. časování. Příjezd do hotelu byl v pořádku a hotel byl krásný, jídlo dobré, obsluha přátelská a milá, nebylo co vytknout. Prostě jednička s hvězdičkou. Dokonce bych za všechny účastníky řekl, že tato dovolená se bude jen velmi těžko překonávat! Celková organizace úžasná, vše klapalo jak hodinky a mohu jen chválit. Pokud budeme plánovat další organizovanou dovolenou, velmi rádi a s důvěrou se znovu obrátíme na Vaši CK VIVA. Fotografie budeme ještě třídit a potom rád pošlu několik kousků :-). Za celou výpravu bych rád ještě jednou velmi poděkoval.

Radek a skupina

Vše na 1! - Peru

Rády bychom Vám poděkovaly za skvělé a profesionální služby, byly jsme nadšené a tato cesta určitě předčila naše očekávání. Město Cusco jsme si zamilovaly. Ještě jednou mockrát děkujeme za skvělou organizaci naší dovolené v Peru.

Lenka V.

Na Antarktidě s Karlem Topičem - Antarktida

Videorozhovor s Karlem Topičem o cestě a zájezdu na neuvěřitelnou Antarktidu, poslední nedotčený kontinent a úžasné zvířecí safari.

Galapágy podle Karla Topiče - Ekvádor A Galapágy

Videorozhovor s Karlem Topičem o úžasném zvířecím safari na Galapágách, Ekvádor.

Machu Picchu s Karlem Topičem - Peru

Videorozhovor s Karlem Topičem o Peru, Machu Picchu a Inca trailu.

Slider

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Jižní Ameriku a Antarktidu
10 let na trhu

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog
Umíme na jedničku

ZÁJEZDY S ČESKÝM PRŮVODCEM

zájezdy s ČP

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×