Severní Amerika

New York – Velké jablko

Individuální
4 dny
od 14 020 czk

Proč vybrat tento zájezd

  • ubytování v centru města

  • objevování nejnavštěvovanějšího města v USA

  • vstup na Empire State Building

  • výlet k soše Svobody

  • pohodlné transfery v ceně

POPIS ZÁJEZDU

New York, město, které nikdy nespí, město s nekonečnem možností. Navštivte s námi místo, kde se potkávají příběhy z celého světa a vytvářejí jedinečnou kulturu. Snídaně v Central Parku, výhled na město z Empire State Building, muzikál na Broadwayi, večeře na Manhattanu nebo snad návštěva jednoho z proslulých brooklynských barů? I tak by mohl vypadat jeden z Vašich dnů v této jedinečné metropoli plné  barev, vůní, zvuků klaksonů či ječení sirén.

Destinace:

New York

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Města
Památky
1
New York – Manhattan

Po příletu na letiště Vás čeká transport do hotelu v centru New Yorku. Začíná Vaše dobrodružství v tomto kosmopolitním městě. Na rozjezd doporučíme prohlídku samotného centra New Yorku – Manhattanu. Kromě Times Square a Rockefeller Centre je zde spousta „lahůdek“ v podobě těchto míst: od roku 2001 nejvyšší budova New Yorku Empire State Building; památné a vzpomínkové místo, kde dříve stály „Dvojčata“ Ground Zero. Wall Street; Katedrála sv. Patrika; 5th Avenue. Kdo nestihne navštívit Empire State Building přes den, nemusí smutnit. Vřele doporučujeme také noční návštěvu. Díky výšce 381 m se Vám dostane opravdu unikátního výhledu na rozzářený New York. Nocleh v hotelu.

2
New York – Liberty Island

Dnes poznáte New York tak trochu jinak. Doporučíme dnešní den začít pohledem na slavnou Sochu Svobody, která se nachází na ostrově Liberty Island. Dalším ostrovem, který byste neměli zapomenout navštívit, je Ellis Island a jeho slavné muzeum emigrace. Spousta emigrantů zde marně čekalo na povolení ke vstupu a možnosti žít v Americe. Pro ještě lepší pocit z výletu okuste typické newyorské metro, které Vás sveze po jižním Manhattanu. Pro milovníky umění navrhujeme zúčastnit se některého z večerního představení na Broadwayi, v Metropolitan Opera House nebo například dnes tak populární stand up comedy v Comedy Cellar.

3
New York – Central Park

Dnes navštívíte okolí Central Parku, Madisson Square Garden nebo třeba městskou radnici. Na obědě si určitě pochutnáte v Čínské čtvrti. Pro milovníky nakupování doporučíme známé obchody, např. Macy´s, SOHO / Greenwich Village, Century 21, Toys“R“Us, Garden State Plaza Mall, Bloomingdale atd. Večerní atmosféru vychutnáte nejlépe v barech, jako např. Coyote Ugly bar, disko Club 40/40. Nocleh v hotelu.

4
New York

Dnes Vás čeká poslední den v tomto nezapomenutelném městě. Doporučujeme využít pestré diversity v kultuře i gastronomii. Na jednom místě zde nejdete tu nejlepší italskou pizzu, pálivé mexické tacos, výborné japonské suši a mnohem více. Za návštěvu určitě stojí newyorská muzea jako Metropolitní muzeum umění nebo Americké muzeum přírodních věd. Dle Vašeho času odletu budete dopraveni na letiště. Konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

1,2,3,4

New York

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Ubytování
3* hotelu v centru města, dvojlůžkový pokoj s privátní koupelnou.
Transfery
Zahrnuté v itineráři.
Vstupy
Na Empire State Building, výlet na Sochu Svobody
Pojištění CK proti úpadku
Asistenční služba v USA
Podrobné informace
O městě zpracované v našich manuálech.
Vízum
ESTA
Strava
Nezahrnutá v itineráři.
Osobní a storno pojištění
Letenky
4* hotely

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Jak to vše začalo?

Jak to vše začalo? Příběh splněného snu bych to nazval, tak ten začal v Sydney v Austrálii, někdy v roce 2008. Po 2 letech v Austrálii,...
ČÍST ČLÁNEK

Nová videa o cestování

VIVA travel – cestování a koronavirus. Začínáme se sérií videí pro vás! O čem? Vše o cestování a exotických destinacích, rady,...
ČÍST ČLÁNEK

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×