Střední Amerika

Relax v Dominikánské republice

Individuální
9 dní
od 52 990 czk

Proč vybrat tento zájezd

  • příjemný odpočinek u teplých vod Karibského moře

  • ubytování v jižní části ostrova, v příjemném městečku Bayahibe

  • možnost změny lokality či prodloužení pobytu dle preferencí klienta

  • možnost výletů po ostrově

POPIS ZÁJEZDU

Dominikánská republika – pohodová země v srdci Karibiku. Země nádherných pláží, bohaté tropické přírody a všudypřítomných rytmů karibské hudby, doprovázené voňavým místním rumem.

Vydejte se na tento nádherný tropický ostrov, za odpočinkem a pohodou. Nechte unášet šumícím mořem a zdejším laskavým klimatem, přímo lákajícím k lenošení a načerpávání nových sil. To vše a mnohem více si můžete užít během relaxu v Dominikánské republice, v srdci Karibského moře.

Destinace:

Bayahibe, Dominikánská republika

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Pláže
1
Praha/Vídeň – Punta Cana

Odlet do Dominikánské republiky dle konkrétního letového řádu, přílet zpravidla tentýž den. Po vyřízení nezbytných formalit setkání s místním řidičem a transfer na hotel.

Standardní ubytování tohoto programu je hotel úrovně 4* v jižní části ostrova. Městečko Bayahibe je příjemná odpočinková lokalita a hotel VIVA Wyndham Dominicus Palace nabízí velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Hotely vyšší úrovně, ubytování v jiných oblastech, nebo naopak ubytování v menších penzionech zajistíme dle přání klienta. Vyžádejte si naši nabídku.

Ceny ubytování v Dominikánské republice se liší měsíc od měsíce, a dokonce i v rámci jednoho měsíce bývají často období s odlišnými cenami. Pro přesnou kalkulaci pobytu je vždy nutno ověřit konkrétní data pobytu.

2-7
Bayahibe

Volno u teplých vod Karibiku, možnost vodních sportů a fakultativních výletů. Relax s možností pustit z hlavy běžné starosti a užít si karibskou pohodu i díky programu all-inclusive.

8
Bayahibe – Punta Cana – odlet

Volno s posledním odpočinkem u moře. Dle času odletu přejezd na letiště v Punta Caně, odlet dle konkrétního letového řádu.

V případě zájmu lze pobyt prodloužit dle přání klienta, vyžádejte si naši nabídku.

9
Praha/Vídeň

Přílet dle daného letového řádu, konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

1

Punta Cana

2-7

Bayahibe

8

Punta Cana

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Mezinárodní letenka
Mezinárodní letenka na trase Praha – Punta Cana – Praha
Transfery
Všechny transfery z/na letiště dle programu
Ubytování
7x nocleh v hotelu úrovně 4* s vlastním sociálním zařízením
Stravování
Stravování formou programu all-inclusive
Informační materiály
Informační materiály CK
Pojištění CK proti úpadku
Osobní útrata a spropitné
Příplatek za jednolůžkový pokoj
cca 10490 Kč/os.
Cestovní pojištění
Ve dvou variantách: klasické cestovní pojištění / cestovní poj. s pojištěním storna zájezdu.
Prodloužení programu
Možnost prodloužení programu dle přání klienta

Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj.

Cena se může měnit na základě dostupného ubytování a kurzu USD.

Doporučujeme si sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu.

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Postřehy z Mexika

V dubnu 2019 měla naše cestovní kancelář tu čest se podruhé účastnit nejvýznamnějšího veletrhu cestovního ruchu v Latinské Americe,...
ČÍST ČLÁNEK

Karibské pobřeží Kolumbie

Jaká je Kolumbie? Při touze objevovat nové destinace jsem pomyslel na Kolumbii. Vždyť jsem o ní slýchával od svých přátel během života...
ČÍST ČLÁNEK

Fidela už tam nestihnete...

Tropické počasí, barevné vysoké domy, vůně doutníku a rum, kam se podíváš. Ano, hovoříme o Kubě, ráji severního Karibiku. Území...
ČÍST ČLÁNEK
Petr a Veronika M.

Posíláme pár slov po návratu z naší dovolené v Brazílii a Argentině. I přes to, že jsme měli na tyto dvě krajiny jen 18 dnů, si odnášíme nezapomenutelné zážitky. Jak Brazílie tak Argentina uspokojily naše očekávání a místa jako Rio, Iguazu nebo Calafate jsou opravdu úžasné. Celou dovolenou jsme si užili a to i díky Vaší organizaci a perfektnímu zajištění. Vše fungovalo spolehlivě, což je v těchto krajinách také překvapení. Děkujeme také za pomoc s výběrem míst a celého itineráře. Ještě jednou děkujeme za skvělou dovolenou a perfektní přístup z Vaší strany.

Petr a Veronika M.

Pochvala CK

K naší dovolené na Antarktidě, musím říct, že to bylo úžasné. Nikdy bych nevěřil, jak zajímavá může být dovolená v takové zdánlivé pustině. I výběr lodi byl výborný, protože díky menšímu počtu pasažérů(70) byla atmosféra více rodinná. I odborná posádka byla vynikající.

Chci Vám poděkovat za bezchybnou organizaci a poskytnutí veškerých dostupných informací. Pod dojmem z této dovolené to bude ještě chvíli trvat, než zážitky vstřebáme. Budeme-li v budoucnu chtít podniknout zase nějakou exotickou výpravu, určitě se ozveme. Děkujeme.

Martin a Katřina J.

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×