Brazílie

Za krásami Brazílie

AJ průvodce
12 dní
od 56 258 czk

Proč vybrat tento zájezd

  • jedinečné vodopády Iguazú a další výlety s anglickým průvodcem již v ceně

  • mezi jedinečnými místy, která navštívíte, se budete přesouvat komfortně lokálními lety

  • podíváte se na ty nejlepší lokality Brazílie, zažijete pláže s bělostným pískem i shlédnete na Rio  z ptačí perspektivy hory Corcovado

POPIS ZÁJEZDU

Brazílie je snem mnoha cestovatelů, najdete zde nádhernou přírodu, historii, skvělé pláže a navíc si místní obyvatelé dokáží jedinečně užívat života! Kdo by neznal Rio de Janeiro vyhlášené pláží Copacabana, tanečnicemi samby a dominantou gigantické sochy Ježíše, která je umístěna na hoře Corcovado. Přírodním unikátem je pak oblast vodopádů na řece Iguazu. V Salvadoru zase zakusíte proslulý životní styl Brazilců, včetně ukázky tradičního bojového tance Capoeira. To vše a více je zahrnuto v tomto unikátním zájezdu.

Destinace:

Rio de Janeiro, vodopády Iguazu, Salvador

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Města
Unesco
Památky
Pláže
Národní parky
Zvířata
1
Odlet

Odlet z Prahy či Vídně do Ria de Janeira. Večerní přílet do Ria v den 1. anebo ráno v den 2. dle Vašich letenek. Po příletu Vás anglicky mluvící průvodce převeze do Vašeho hotelu v blízkosti pláže Copacabana. Noclehy ve standardních 3* hotelech se snídaní.

2
Rio de Janeiro (s)

Dnes máte volný program, můžete relaxovat na pláži nebo se zajít projít do srdce města.

3
Rio de Janeiro (s)

Připravte se na dopolední výlet. Vezmeme Vás na projížďku městem k železniční stanici z 19. století. Projedete se zubačkou přes prales Tijuca, až na vrchol hory Corcovado, kde navštívíte sochu Krista s fantastickým výhledem. Poté se přesunete na pláž Sao Conrado, kde přistávají na písku rogalisté a projedete se i podél pláží Leblon a Ipanema zpět na Copacabanu. Odpoledne je volné a následuje nocleh na hotelu.

4
Rio de Janeiro (s)

Čtvrtý den je na programu odpolední jízda lanovkou na vrchol hory Sugar Loaf, odkud se pokocháte opět fantastickým panoramatickým výhledem na záliv Guanabara a centrum města. Vaše okružní prohlídka dále povede kolem bělostných pláží Botafogo a Flamengo, až do centra Ria, kde mimo jiné navštívíte zdejší ultramoderní katedrálu nebo Sambodrom. Následuje nocleh na hotelu.

5
Rio de Janeiro – vodopády Iguazu (s)

Pátý den je vyhrazen leteckému přesunu z Ria k vodopádům Iguazu a ubytování na zdejším hotelu.

6
Vodopády Iguazu – brazilská strana (s)

Vydáte se na exkurzi na brazilskou stranu vodopádů. Odtud máte jedinečnou možnost prohlédnout si vodopády v celé jejich šířce 2700 metrů. Nad vodopády se zvedá oblak tříště a par. Následně se ještě vydáte na krátkou procházku pralesem k patě vodopádů. Voda buší tak, že je slyšet 24 kilometrů odtud. Po tomto prvním seznámení s „velkou vodou“ se přesunete na noc do hotelu.

7
Vodopády Iguazu – argentinská strana (s)

Každá strana vodopádů má své specifické kouzlo. Proto další den ráno bude následovat výprava na argentinskou stranu. Zatímco z brazilské strany máte možnost vidět vodopády v celé své kráse, na argentinské straně se budete proplétat drobnými pěšinami v pralese, přičemž se Vám mnohokrát naskytnou nečekané, úchvatné výhledy na vodopády. Přiblížíte se i k nejdivočejší partii, nazvané Ďáblův chřtán. Nocleh na hotelu.

8
Vodopády Iguazu – Salvador (s)

Tento den se přesunete od vodopádů Iguazu do Salvadoru. Zbývající část dne je vyhrazena volnému programu. Nocleh na hotelu.

9
Salvador (s)

Město Salvador si prohlédnete během naší cca. 4 hodinové prohlídky. Navštívíte slavné Pelourinho, dávné srdce Salvadoru, s koloniální érou stavění a točitou dlážděnou ulicí. Jistě narazíte na několika místech na dobrou hudbu a tanečníky capoiery. Nezapomeňte vyzkoušet typickou kuchyň “baiana”, provoněnou a ochucenou místním kořením. Večer Vás čeká přenocování v hotelu.

10
Salvador (s)

Po snídani se připravte na celodenní výlet. Po přesunu z hotelu do přístavu se poplavíte na speciální lodi s průvodcem, barem a hudbou. Poplujete přes São Marcelo Fort, odkud budete mít částečný výhled na město, záliv All Saints, oblast poloostrova. Zastavíte se na pěkném ostrově Frades, kde si můžete zaplavat a taktéž na ostrově Itaparica s krásnou pláží (Ponta de Areia Beach), kde je možnost poobědvat (fakultativní). Po tomto náročném dni se odeberete zpět na hotel k noclehu.

11
Salvador – odlet (s)

Tento den naše služby končí. Odvezeme Vás na letiště, odkud se vracíte letecky do Evropy, čas odletu a letový řád dle detailů mezinárodní letenky. Případně si můžete prodloužit pobyt, ať už v Salvadoru nebo v destinaci Buzios, kde naleznete bělostné pláže.

12
Návrat do Evropy (s)

Přílet do Vídně či Prahy a konec programu.

MAPA ZÁJEZDU

2,3,4

Rio de Janeiro

5,6,7,8

Vodopády Iguazu

9,10,11

Salvador

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Letenky
Zpáteční mezinárodní letenka a vnitrostátní letenky dle itineráře.
Transfery
Všechny transfery zahrnuté v itineráři.
Ubytování
Noclehy v jednodušších 3* hotelech se snídaní.
Strava
Snídaně, oběd, večeře dle itineráře.
Vstupné
Do míst dle itineráře.
Průvodce
Výlety dle programu s anglicky a španělsky mluvícím průvodcem.
Nonstop asistenční služby v Brazílii
Pojištění CK proti úpadku
Osobní útrata a spropitné
Osobní pojištění
Lokální odletová taxa
Na letišti (pokud je místními úřady vyžadována).
Strava a výlety nezahrnuté v programu
Ubytování
Na přání lze zajistit ubytování ve 3,5* – 4* hotelech se snídaní.
Příplatek za samostatně cestující osobu
Cestovní pojištění
Ve dvou variantách: klasické cestovní pojištění / cestovní poj. s pojištěním storna zájezdu.
Možnost prodloužení o pobyt v Buzios
Fakultativní výlety
Samba show s večeří a transportem – DOPORUČUJEME! Salvador / Bahia, úžasné noční kulturní představení (capoeira) s bohatou brazilskou večeří. Výlet do vyhlášených čtvrtí Favela v Riu (podmínkou jsou alespoň 4 účastníci v daný den).

Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj

Možnost prodloužení programu o extra noc v Salvadoru nebo Riu

Tento balíček je možné zakoupit i bez mezinárodních letenek jako 10 denní balíček

Zájezd s českým průvodcem je garantován při počtu minimálně 6 účastníků v listopadovém termínu

Cena se může měnit na základě dostupného ubytování, mezinárodních letenek a kurzu USD

V případě přestupu v USA je nutné si vyřídit povolení ESTA

Náročnost tohoto zájezdu – mírná

Doporučujeme si sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Postřehy z Mexika

V dubnu 2019 měla naše cestovní kancelář tu čest se podruhé účastnit nejvýznamnějšího veletrhu cestovního ruchu v Latinské Americe,...
ČÍST ČLÁNEK

Neprobádané kouty Chile

Pokud zatoužíte prodloužit Vaši dovolenou v Patagonii, či se budete pouze chtít vyhnout davu turistů, zamiřte do oblasti Lake District...
ČÍST ČLÁNEK
Doporučujeme!

Konečně se dostáváme k tomu Vám napsat, jelikož jsme měli jsme trošku napilno po návratu z dovolené 🙂 Dovolená byla nádherná a proběhla absolutně bez potíží, organizace byla prostě skvělá.

Velice Vám tímto děkujeme za vydatnou pomoc , pomoc při které byl každý den plný nevšedních zážitků, na které nejde zapomenout. Věříme, že pokud bysme v budoucnu plánovali něco podobného, můžeme se na Vás opět obrátit. Mějte se hezky, přejeme Vám mnoho spokojených klientů.

Petr a Jana K.

Krásné

Peru bylo nádherné, jeho lidi, krajina, kultura – a navíc to vše bylo umocněno našim přátelstvím, kamarádstvím, kdy z Ruzyně jsme odjeli jako klienti cestovky a zpět se vrátili jako velká rodina. Díky vám všem za to, že jsem tam mohl být s vámi a prožít neopakovatelných 19 dnů KRÁSY.

Honza Koláčný

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×