Severní Amerika

Relax na Havaji

Individuální
6 dní
od 28 680 czk

Proč vybrat tento zájezd

  • relax na bělostných plážích obklopeni tropickou přírodou

  • výběr toho nejlepšího z Havajských ostrovů

  • objevování ostrova vlastním autem

  • pohodlné přelety mezi ostrovy

POPIS ZÁJEZDU

Sníte o relaxu na bělostných plážích obklopeni tou nejkouzelnější tropickou přírodou, popíjení chladných drinků, sjíždění divokých vln na surfu nebo tančení tance hula hula s věncem kolem krku? Pak je tento zájezd právě pro Vás. Na ostrově Oahu navštívíte město Hunululu  a tu pravou havajskou atmosféru nasajete na Waikiki beach. Ostrov Maui zase nabídne panenskou přírodu. V národním parku Lao Valley uvidíte bujnou vegetaci, vodopády, říčky a exotické rostliny. Odpočinete si na překrásných plážích a ochutnáte místní speciality. Nevynecháte ani sopku Haleakala, která podává svědectví o geologickém původu těchto ostrovů. Zájezd je skvělým prodloužením dovolené v USA či Kanadě.

Destinace:

Honolulu, Waikiki beach, ostrov Maui, sopka Haleakala

POPTAT TENTO ZÁJEZD

program zájezdu

Národní parky
Pláže
1
Přílet do Hunolulu

Přílet do Honolulu. Následuje transfer na Waikiki beach. Dnes se seznámíte s Waikiki (pláž, international market place, socha otce surfařů, nejstarší místní hotel Moana). Doporučujeme také výlet na vyhaslý kráter Diamond Head s úchvatným výhledem a příjemným koupáním. Nocleh v hotelu.

2
Honolulu Waikiki beach

Dnes máte volný den na prozkoumání Waikiki a relax na pláži.

3
Ostrov Maui

Dnes Vás čeká přejezd na Maui. Po příletu si na letišti vyzvednete zajištěné auto. Maui je druhý největší ostrov Havajských ostrovů. Čeká Vás návštěva posvátného národního parku Lao Valley. Uvidíte také dominantu této oblasti, a to Iao Needle tyčící se do výšky 370 m. Toto krásné údolí s sebou nese i krutou historii. Odehrála se zde bitva, kdy bojovníci z Big Islandu pobili mnoho obyvatel ostrova Maui. Po cestě máte možnost koupání a relaxaci na pláži. Nocleh v hotelu na otrově Maui.

Pro Vaši cestu obdržíte námi připravený podrobný manuál. 

4
Městečko Hana

Ráno cesta do městečka Hana na východní straně ostrova po takzvané Nebeské cestě. Dnes si opravdu užijete divokou jízdu autem a dechberoucí přírodu. Po cestě je mnoho zastávek u vodopádů, pralesů, zátok a pláží. Nocleh v hotelu na ostrově Maui.

5
Sopka Haleakala

Dnes to pravé pro řidiče – cesta autem na vrchol sopky Haleakala (v překladu dům slunce). Odměnou pro Vás ve výšce 3 055 m. n. m. bude turistické centrum a pěkné vyhlídky. Budete-li mít štěstí, možná uvidíte i ptáka nene (Berneška havajská) nebo uvidíte další raritu – haleakalský stříbrný meč (jedna z nejvzácnějších rostlin na světě). Nocleh v hotelu na ostrově Maui.

6
Návrat zpět do Honululu

Dnes Vás čeká odlet zpět do Honululu.

MAPA ZÁJEZDU

1,2,6

Honolulu

3,4,5

Ostrov Maui

Co je v ceně

je v ceně
není v ceně
za příplatek
poznámky
Ubytování
V pěkných hotelech dle programu (vlastní pokoj a sociální zařízení).
Pronájem osobního auta
S pojištěním pro Vaše cesty a výlety po ostrově Maui (typ standard).
Transfery
Všechny transfery dle itineráře.
Manuál na cesty
Popis jednotlivých ostrovů Havaje a manuál na cesty toho nejlepšího co Havaj nabízí.
Vízum ESTA
Asistenční služba v USA
Pojištění CK proti úpadku
Osobní útrata a spropitné
Strava, výlety a služby nezahrnuté v programu
Pohonné hmoty
Poplatek za zavazadlo
Při každém lokálním letu - 15 - 25 USD.
Příplatek za samostatně cestující osobu
Letenka
Dle přání nabídneme letenku na míru z Kanady či USA.
Prodloužení pobytu o další dny

Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj

Cena se může měnit na základě dostupného ubytování, mezinárodních letenek

Doporučujeme si sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu

ČLÁNKY K ZÁJEZDU

POPTAT TENTO ZÁJEZD

Do Kanady chce každý!

Podívejte se na tuto krásnou zemi očima naší průvodkyně Nikol Jste vášnivý cestovatel a Evropa už je vám malá? Nebo je Kanada vaším...
ČÍST ČLÁNEK

Jak se žije v Chile

Tímto článkem bychom vám rádi ukázali, jak vidí Chile naše průvodkyně Míša. Tak vzhůru do čtení.   Chile je země, na...
ČÍST ČLÁNEK
Vše na 1!

Rády bychom Vám poděkovaly za skvělé a profesionální služby, byly jsme nadšené a tato cesta určitě předčila naše očekávání. Město Cusco jsme si zamilovaly. Ještě jednou mockrát děkujeme za skvělou organizaci naší dovolené v Peru.

Lenka V.

Spokojenost

Předně bych chtěl poděkovat za výbornou organizaci našeho zájezdu, téměř vše proběhlo úžasně a celkově to byla nádherná dovolená plná skvělých zážitků. Co musím neskutečně pochválit, tak vaši organizaci transferů, resp. časování. Příjezd do hotelu byl v pořádku a hotel byl krásný, jídlo dobré, obsluha přátelská a milá, nebylo co vytknout. Prostě jednička s hvězdičkou. Dokonce bych za všechny účastníky řekl, že tato dovolená se bude jen velmi těžko překonávat! Celková organizace úžasná, vše klapalo jak hodinky a mohu jen chválit. Pokud budeme plánovat další organizovanou dovolenou, velmi rádi a s důvěrou se znovu obrátíme na Vaši CK VIVA. Fotografie budeme ještě třídit a potom rád pošlu několik kousků :-). Za celou výpravu bych rád ještě jednou velmi poděkoval.

Radek a skupina

Související zájezdy

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×